Çağatay Günaydın Kimdir?

wordpress uzmani cagatay gunaydin

Neden Benimle Çalışmalısınız ?

WordPress Uzmanı mı Arıyorsunuz?

Otomasyondan çıkmışçasına, birbirinin aynısı sıradan çalışmalar değil, işletmeye gerçekten değer katacak çalışmalar yapıyorum. Bu şekilde müşterimizin vakit ve nakit bütçesini daha verimli kullanarak sonuç odaklı bir strateji izliyorum.

Hem WordPress hem SEO alanındaki uzmanlığımız sayesinde, aynı zamanda işletmenizin yazılım departmanı oluyorum. İş akışında 3. kişinin olmaması, sonuç odaklı çalışma ilkemiz doğrultusunda çok daha hızlı ve verimli aksiyon alıyorum.

Güçlü Altyapı
Doğru Strateji

WordPress Uzmanı, SEO Analizi ve İçerik Üreticiliği yeteneklerimizi birleştirerek yapılan rakip analizi ile işinize özel yol haritası çıkararak hedeflerinize ulaşmanızı sağlarız.

Sonuç Odaklı Çalışma İlkesi

İçerik ve SEO Stratejisi, Yazılım Geliştiriciliği gibi yeteneklerimizi birleştiriyorum. Başarılı bir SEO sürecinde gereken tüm ihtiyaçları bünyemizde karşılayarak Düşük Maliyet & Yüksek Performans hedefi doğrultusunda çalışıyorum.

Projelerimiz

alystours mockup 2

E-Ticaret

Alystours
ist hospital1

Kurumsal

İstanbul Hospital
talentcoders

Blog

TalentCoders

Hakkımda Neler Söylediler?

“Çağatay’ın SEO konusunda oldukça farklı ve faydalı fikirleri var. Şahsen ben SEO Danışmanlığı konusunda kolay kolay kimseye güvenmem, backlink satan herkes SEO Uzmanı olmuş bu zamanda. Ancak Çağatay öyle değil. Yaratıcı & sonuç odaklı stratejileriyle sıradan SEO çalışmalarını aşıyor.”

Mustafa D*******
WordPress SEO Danışmanlığı

“Yıllardır müşterisi olduğum yazılımcı arkadaşımın hasta olmasından dolayı WordPress Uzmanı ihtiyacım üzerine Çağatay Bey ile görüşme sağladım. İyi ki müşterisi olduğum yazılımcı hastaymış. Çağatay Bey gibi işinin ehli, işinin arkasında duran biriyle karşılaşmamıştım daha önce.”

Naz G****
WordPress Hizmeti

“Topluluğumuzu dijitalde temsil edebilmek için kurumsal ve blog siteye ihtiyaç duyduk. Çağatay bize tasarımsal ve teknik açıdan bizi çok memnun eden bir çalışma yürüttü. 5 aylık süreç sonunda sektörde parmakla gösterilen, günlük +500 organik ziyaretçiye sahip web siteye sahip olduk.”

Çağrı A******
Sıfırdan SEO Stratejisi

Kurumsal Bilgiler

image