Sonuç OdaklıBüyüme OdaklıYaratıcıHizmet
Anasayfa / WordPress Uzmanı

WordPress Uzmanı

Bir WordPress uzmanı sadece WordPress’te uzman olmamalı. Ben WordPress ile SEO uzmanlığımı birleştirdim. Hedefim sıradanlıktan çıkıp, özgün ve değer yaratan hizmet vermek.

Web Tasarım, SEO, Hız Optimizasyonu, Teknik Destek ve Bakım hizmetleri ile başarılı bir dijital gelecek için yanınızdayım.

Hero Form
#PremiumWordPress

Neden Beni Tercih Etmelisiniz?

Hız Optimizasyonu Gerektirmeyen Web Siteler

Temiz kod – Temiz altyapı misyonuyla hareket ederek hız optimizasyonuna ihtiyaç duymayan jet hızında web siteler yapıyorum. WordPress siteler yavaş olur klişesine inanıyorsanız, sizi web sitemi analiz etmeye davet ediyorum.


Yüksek SEO Performansı

İyi SEO’nun yolu iyi siteden geçer. SEO kurallarına dikkat ederek Google dostu siteler yapıyorum. Bu sayede kullanıcı deneyimi, dönüşüm oranı ve SEO performansı yüksek siteler oluşturuyorum.

Mobil Uyumlu Değil, Mobil Odaklı Web Site!

“Mobil uyumlu site” klişesinden sıkılmadınız mı?
Günümüzde 10 kişiden 9’u mobil cihazlar üzerinden geziniyor. Artık mobil uyumlu siteler yeterli değil. Fark yaratmak istiyorsanız web siteniz mobil odaklı olmalı. Ben mobil uyumlu değil mobil odaklı web siteler oluşturuyorum!

WordPress Uzmanı mı Arıyorsunuz?

“Kaliteli bir site işlek caddede açılan bir dükkan gibidir. Kötü bir site ise, çölde açılan bir dükkan gibidir. Kimse sizi bulamaz.”

Otomasyondan çıkmışçasına, birbirinin aynısı sıradan çalışmalar değil, işletmeye gerçekten değer katacak çalışmalar yapıyorum. Bu şekilde müşterimizin vakit ve nakit bütçesini daha verimli kullanarak sonuç odaklı bir strateji izliyorum.

Güçlü Altyapı
Değer Katıyoruz

Kimsenin bulamayacağı hayalet web siteye sahip olmak pek de isteyeceğiniz bir durum değildir. Rakiplerimizin aksine; kendi kendine sıralama alan, size değer katacak web siteler yapıyorum.

Genç ve Heyecanlıyız

Biz; genç olmamıza rağmen tecrübeli, sektörün yeniliklerini takip eden, yaratıcı ve dinamik bir ekibiz. Gençliğimizle birleşen tecrübemiz sayesinde çalışmaktan keyif alacağınız iş ortağınız olmaya hazırız.

WordPress Uzmanı ile İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler

WordPress Web Tasarım

WordPress ile SEO uzmanlığımızı birleştirdik. Sıradışı WordPress Web Tasarım hizmeti ile yanlış algıları kırıyorum. Etkileyici tasarımlar, güçlü dijital kimlikler, doğuştan güçlü SEO altyapısı… Başarılı dijital gelecek için yanınızdayız.

WordPress Site Hızlandırma

WordPress siteler yavaş olur, özel yazılım yaptıralım diyorsanız; sizi web sitemizin hızını analiz etmeye davet ediyorum. Sıradışı hizmet verdiğimizi söylemiştik 🙂

WordPress Teknik Destek

WordPress sitesine sahipsiniz fakat sitenizle ilgilenecek bir ekibiniz yok mu? Maaş ödemeyeceğiniz yazılım ekibiniz olmak istiyoruz!

WordPress SEO

WordPress SEO danışmanlığı ile Google sıralamanızı yükseltin, organik trafiği artırın ve çevrimiçi görünürlüğü güçlendirin.

WordPress Bakım Hizmeti

Düzenli bakımları yapılmayan WordPress web siteleri; yavaşlık, performans kaybı ve siteyi tamamen kaybetmeye varabilecek ciddi virüs problemleri yaşayabilir.

Tüm hizmetlerimiz faturalı ve resmi olarak sunulmaktadır. Kredi kartına taksit ile ödeme seçeneği mevcuttur.

WordPress Uzmanı Çağatay G. Hakkında

“Çağatay’ın SEO konusunda oldukça farklı ve faydalı fikirleri var. Şahsen ben SEO Danışmanlığı konusunda kolay kolay kimseye güvenmem, backlink satan herkes SEO Uzmanı olmuş bu zamanda. Ancak Çağatay öyle değil. Yaratıcı & sonuç odaklı stratejileriyle sıradan SEO çalışmalarını aşıyor.”

Mustafa D*******
WordPress SEO Danışmanlığı

“Yıllardır müşterisi olduğum yazılımcı arkadaşımın hasta olmasından dolayı WordPress Uzmanı ihtiyacım üzerine Çağatay Bey ile görüşme sağladım. İyi ki müşterisi olduğum yazılımcı hastaymış. Çağatay Bey gibi işinin ehli, işinin arkasında duran biriyle karşılaşmamıştım daha önce.”

Naz G****
WordPress Hizmeti

“Topluluğumuzu dijitalde temsil edebilmek için kurumsal ve blog siteye ihtiyaç duyduk. Çağatay bize tasarımsal ve teknik açıdan bizi çok memnun eden bir çalışma yürüttü. 5 aylık süreç sonunda sektörde parmakla gösterilen, günlük +500 organik ziyaretçiye sahip web siteye sahip olduk.”

Çağrı A******
Sıfırdan SEO Stratejisi

WordPress Projelerimiz

alystours mockup 2

E-Ticaret

Alystours
ist hospital1

Kurumsal

İstanbul Hospital
talentcoders

Blog

TalentCoders