100% Google Page Speed Core Web Vitals Uyumlu

WordPress Site Hızlandırma

WordPress Site Hızlandırma hizmetimizle, WordPress sitenizi optimize ederek Google PageSpeed ve Core Web Vitals’da yüksek puanlar elde ediyoruz. Rakiplerinizden sizi ayıran daha pek çok avantajla işletmenizin dijital dünyada öne çıkmasını sağlayın!
Etkileyici Core Web Vitals

Hız optimizasyonu ile yüksek Core Web Vitals puanları elde ederek, kullanıcı deneyimindeki iyileştirmeleri gösterir ve sitenizin Google sıralamalarında önemli bir etkiye sahip olur.

SEO Başarısının Artışı

Hızlı yüklenen siteler, Google ve diğer arama motorları tarafından daha iyi değerlendirilir, bu sayede sıralamalarda yükselerek daha fazla organik trafik çeker.

Dönüşüm Oranlarının Artışı

Hız optimizasyonu sayesinde, ziyaretçiler sitenizde daha uzun süre kalır ve daha fazla sayfa keşfeder, bu da dönüşüm oranlarınızı önemli ölçüde artırır.

İyileştirilmiş Hız: Başarılı Sonuç

100

First Contentful Paint
0.3 s
Speed Index
1.2 s
Largest Contentful Paint
1.2 s
insight

Hızlı ve uyumlu bir web sitesi, SEO başarısı, düşük hemen çıkma oranı ve daha fazla dönüşüm için hayati öneme sahiptir.

google
100%
Speed grade
gt
A
Score
pingodom
100%
Speed grade
y slow
100%
Speed grade

WordPress Site Hızlandırma Hakkında

Web Site Hızı Nasıl Ölçülür?

Web sitelerinin hızlarını ölçmek için Pagespeed ve GTmetrix gibi online araçlar kullanılabilir. Bu araçlar sayesinde web sitenizin performansı hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bu araçlar, web sitenizin hızını ölçerken birçok farklı faktörü göz önünde bulundurarak size ayrıntılı bir rapor sunar.

WordPress Sitenizin Yavaşlama Nedenleri Neler Olabilir?

WordPress sitelerin yavaş olma sebepleri arasında optimize edilmeden yüklenen büyük resim ve video dosyaları, gereksiz eklentilerin kullanımı, kötü barındırma hizmeti, düzenli olarak temizlenmeyen veritabanı ve önbellek dosyaları, yanlış yapılandırılmış tema dosyaları ve güncellemelerin atlanması yer alabilir.

Fakat siz her şeyi doğru yapsanız da, eğer yazılımcınız temayı doğru seçilmediyse, altyapıyı temiz kod yapısına sahip bir şekilde kuramadı ise hızlı bir siteye sahip olamayabilirsiniz.Bu nedenle, web siteniz için yeterli bütçe ayırmak, uzun vadede hem zamanınızı hem de paranızı kazandıracaktır.

Tüm bu sorunları yaşamadan, hızlı, kaliteli bir web site yaptırmak istiyorsanız, hemen iletişime geçin.

En İyi WordPress Site Hızlandırma Eklentileri Nelerdir?

WordPress sitelerin performansını arttırmak için kullanabileceğiniz birçok optimizasyon eklentisi mevcut. İşte “başlıca” WordPress site hızlandırma eklentileri:

  • WP Rocket
  • Litespeed Cache
  • W3 Total Cache
  • PerfMatters
  • Smush