100% Google Page Speed Core Web Vitals Uyumlu

WordPress Site Hızlandırma

WordPress Site Hızlandırma hizmetimizle, WordPress sitenizi optimize ederek Google PageSpeed ve Core Web Vitals’da yüksek puanlar elde ediyoruz. Rakiplerinizden sizi ayıran daha pek çok avantajla işletmenizin dijital dünyada öne çıkmasını sağlayın!
Etkileyici Core Web Vitals
SEO Performans Artışı
Dönüşüm Oranı Artışı

Başarılı WordPress Hız Optimizasyonu

100

First Contentful Paint
0.3 s
Speed Index
1.2 s
Largest Contentful Paint
1.2 s
insight

Hızlı ve uyumlu bir web sitesi, SEO başarısı, düşük hemen çıkma oranı ve daha fazla dönüşüm için hayati öneme sahiptir.

google
100%
Speed grade
gt
A
Score
pingodom
100%
Speed grade
y slow
100%
Speed grade

WordPress Site Hızlandırma Hakkında

Web sitelerinin hızlarını ölçmek için Pagespeed ve GTmetrix gibi online araçlar kullanılabilir. Bu araçlar sayesinde web sitenizin performansı hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bu araçlar, web sitenizin hızını ölçerken birçok farklı faktörü göz önünde bulundurarak size ayrıntılı bir rapor sunar.

WordPress sitelerin yavaş olma sebepleri arasında optimize edilmeden yüklenen büyük resim ve video dosyaları, gereksiz eklentilerin kullanımı, kötü barındırma hizmeti, düzenli olarak temizlenmeyen veritabanı ve önbellek dosyaları, yanlış yapılandırılmış tema dosyaları ve güncellemelerin atlanması yer alabilir.

Fakat siz her şeyi doğru yapsanız da, eğer yazılımcınız temayı doğru seçilmediyse, altyapıyı temiz kod yapısına sahip bir şekilde kuramadı ise hızlı bir siteye sahip olamayabilirsiniz.Bu nedenle, web siteniz için yeterli bütçe ayırmak, uzun vadede hem zamanınızı hem de paranızı kazandıracaktır.

WordPress sitelerin performansını arttırmak için kullanabileceğiniz birçok optimizasyon eklentisi mevcut. İşte “başlıca” WordPress site hızlandırma eklentileri:

  • WP Rocket
  • Litespeed Cache
  • W3 Total Cache
  • PerfMatters
  • Smush